Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDVB1-21PL2
MDVB1-21PL2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDVB1-21PL2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDVB1-21PL2
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MDVB1-21PL2 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1610 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Leads
Shell Size, Connector asettelu 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Kuorimateriaali, Finish -
Sarja MDVB Pakkaus Bulk
Muut nimet 097343-0016 Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 21
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 34 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polyester Thermoplastic, Glass Filled
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 3A