Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDVB1-25PS1
MDVB1-25PS1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDVB1-25PS1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDVB1-25PS1
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 280 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MDVB1-25PS1 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Määrä saatavilla 280 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 24-32 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Kuorimateriaali, Finish -
Sarja MDVB Pakkaus Bulk
Muut nimet 097339-0019 Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polyester Thermoplastic, Glass Filled
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake - Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Type, Micro-D Väri -
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MDVB1-25PSM7
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:789
  • Osa#:MDVB1-25PS
  • valmistajat:Cannon