Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDVB1-25SL61
MDVB1-25SL61
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDVB1-25SL61 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDVB1-25SL61
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MDVB1-25SL61 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1092 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Leads
Shell Size, Connector asettelu 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Kuorimateriaali, Finish -
Sarja MDVB Pakkaus Bulk
Muut nimet 097336-0104 Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polyester Thermoplastic, Glass Filled
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 3A