MJSR-34PL79
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MJSR-34PL79 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MJSR-34PL79
Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 720 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero MJSR-34PL79 Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 720 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 400V
päättyminen Solder Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja MJS
Riviväli - Mating - Pitch - Mating -
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet 098578-0000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 34 Asennustyyppi Through Hole
Materiaali Paloluokitus - Paritetuille pinoaminen Heights -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyphenylene Sulfide (PPS) Eristyskorkeus 0.330" (8.38mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 34 position Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Circular
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteyden pituus - Post 0.090" (2.29mm)