Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS2518318-22P
MS2518318-22P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS2518318-22P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS2518318-22P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5973 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MS2518318-22P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5973 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 900VAC, 1250VDC
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 18-22
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja Military, MIL-DTL-5015, MS Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 3 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Nykyinen arvostelu 22A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Silver Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MS2518318-8S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
  • Varastossa:2034
  • Osa#:MS2518318-1P
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
  • Varastossa:4306
  • Osa#:MS2518318-1S
  • Kuvaus:CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
  • Kuvaus:CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP