Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS3100F22-18P
MS3100F22-18P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS3100F22-18P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS3100F22-18P
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT MALE 8POS SLVR SLDR
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MS3100F22-18P Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT MALE 8POS SLVR SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5195 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - Rated 500VAC, 700VDC
Kirjoita attribuutit Environment Resistant päättyminen Solder Cup
Sarja Military, MIL-DTL-5015, MS RoHS-tila Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 8
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Valmistajan osanumero MS3100F22-18P
Suuri halkaisija Mukana 22-18 ominaisuudet Strain Relief
Laajennettu kuvaus 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Kuvaus CONN RCPT MALE 8POS SLVR SLDR
Nykyinen arvostelu 22A Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded
Yhteydenotto Material N (Normal) Yhteydenotto Finish Paksuus Silver
Liitintyyppi Receptacle, Male Pins Kaapelin halkaisija -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MS3100F22-19S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP