Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS3100F22-20P
MS3100F22-20P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS3100F22-20P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS3100F22-20P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4433 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MS3100F22-20P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4433 pcs Tietolomake MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 500VAC, 700VDC
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-20
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja Military, MIL-DTL-5015, MS Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 9 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet Strain Relief
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Nykyinen arvostelu 22A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Silver Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MS3100F22-19S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP