Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS3100F22-5S
MS3100F22-5S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS3100F22-5S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS3100F22-5S
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2678 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MS3100F22-5S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2678 pcs Tietolomake MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 900VAC, 1250VDC
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-5
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja Military, MIL-DTL-5015, MS Pakkaus Bulk
Muut nimet IMS3100F22-5S
MS3100F225S
Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 6
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet Cable Clamp
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Nykyinen arvostelu 22A, 41A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Silver Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MS3100F22-7S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
  • Varastossa:2420
  • Osa#:MS3100F22-9S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
  • Varastossa:3052
  • Osa#:MS3100F22-9P
  • Kuvaus:CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP
  • Osa#:MS3100F22-7P
  • Kuvaus:CONN RCPT MALE 1POS SOLDER CUP