Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS3100R22-13P
MS3100R22-13P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS3100R22-13P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS3100R22-13P
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT 5 POS WALL MNT W/PINS
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1463 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MS3100R22-13P Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT 5 POS WALL MNT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1463 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - Rated 500VAC, 700VDC
Kirjoita attribuutit Environment Resistant päättyminen Solder Cup
Sarja Military, MIL-DTL-5015, MS RoHS-tila Bulk
Muut nimet IMS3100R22-13P
MS3100R2213P
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 5 Asennustyyppi Panel Mount, Flange
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Valmistajan osanumero MS3100R22-13P
Suuri halkaisija Mukana 22-13 ominaisuudet Backshell
Laajennettu kuvaus 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Kuvaus CONN RCPT 5 POS WALL MNT W/PINS
Nykyinen arvostelu 22A, 41A Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded