Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS3101F22-27P
MS3101F22-27P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS3101F22-27P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS3101F22-27P
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT 9 POS FREE HNG W/PINS
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3588 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero MS3101F22-27P Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT 9 POS FREE HNG W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3588 pcs Tietolomake MIL-DTL-5015, MS BrochureMS3101F22-27P Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - Rated 500VAC, 700VDC
Kirjoita attribuutit Environment Resistant päättyminen Solder Cup
Sarja Military, MIL-DTL-5015, MS RoHS-tila Bulk
Muut nimet IMS3101F22-27P
MS3101F2227P
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 9 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Valmistajan osanumero MS3101F22-27P
Suuri halkaisija Mukana 22-27 ominaisuudet Strain Relief
Laajennettu kuvaus 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Kuvaus CONN RCPT 9 POS FREE HNG W/PINS
Nykyinen arvostelu 22A, 74A Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded
Yhteydenotto Material N (Normal) Yhteydenotto Finish Paksuus Silver
Liitintyyppi Receptacle, Male Pins Kaapelin halkaisija -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MS3101F22-2P
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP