Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS3102R22-20P
MS3102R22-20P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS3102R22-20P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS3102R22-20P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5907 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MS3102R22-20P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5907 pcs Tietolomake MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 500VAC, 700VDC
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-20
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja Military, MIL-DTL-5015, MS Pakkaus Bulk
Muut nimet IMS3102R22-20P
MS3102R22-20PPG
MS3102R22-20PPG-ND
MS3102R2220P
Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 9
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Nykyinen arvostelu 22A
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Silver
Liitintyyppi Receptacle, Male Pins Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MS3102R22-19S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP