Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PLA1G522J14
PLA1G522J14
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PLA1G522J14 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PLA1G522J14
Valmistaja Cannon
Kuvaus CIRCULAR
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero PLA1G522J14 Valmistaja Cannon
Kuvaus CIRCULAR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6182 pcs Tietolomake PLA1 Series Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja *
Muut nimet 132039-1125 Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Liittyvät tuotteet
PLA1G523010 Image
  • Osa#:PLA1G523010
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
  • Varastossa:8180
PLA1G523009 Image
  • Osa#:PLA1G523009
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
  • Varastossa:8192
  • Kuvaus:CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP