Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PLB1G020A14
PLB1G020A14
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PLB1G020A14 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PLB1G020A14
Valmistaja Cannon
Kuvaus CIRCULAR
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero PLB1G020A14 Valmistaja Cannon
Kuvaus CIRCULAR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3587 pcs Tietolomake PL Series Brochure
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja *
Muut nimet 132043-1120 Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Liittyvät tuotteet
PLB1G020009 Image
  • Osa#:PLB1G020009
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
  • Varastossa:6916
PLB1G020010 Image
  • Osa#:PLB1G020010
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
  • Varastossa:5356
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP