Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PV70L16-26P
PV70L16-26P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PV70L16-26P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PV70L16-26P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 706 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero PV70L16-26P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 706 pcs Tietolomake MIL-C-26482 Series 2 Connectors
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Sarja PV Pakkaus Bulk
Muut nimet 066813-0005
IPV70L16-26P
PV70L1626P
Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold