Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > PV74W22-55PL
PV74W22-55PL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PV74W22-55PL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PV74W22-55PL
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 496 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero PV74W22-55PL Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 496 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 22-55 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Sarja PV
Pakkaus Bulk Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 55
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Plastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Olive Drab ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount