Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PV75W16-23P
PV75W16-23P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PV75W16-23P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PV75W16-23P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 23POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5281 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PV75W16-23P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 23POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5281 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 16-23
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja PV Pakkaus Bulk
Muut nimet 067865-0003
IPV75W16-23P
IPV75W16-23P-ND
PV75W1623P-ND
Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 23
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu -