Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PV76L16-26PW
PV76L16-26PW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PV76L16-26PW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PV76L16-26PW
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG 26POS INLINE W/PINS
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 430 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero PV76L16-26PW Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG 26POS INLINE W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 430 pcs Tietolomake MIL-C-26482 Series 2 Connectors
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Sarja PV Pakkaus Bulk
Suuntautuminen W Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu -