Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > TD1D50HSM
TD1D50HSM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TD1D50HSM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TD1D50HSM
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 32 pcs
Product parameter
Osa numero TD1D50HSM Valmistaja Cannon
Määrä saatavilla 32 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating 200V päättyminen Solder
Sarja 24308-Style, TD1 Pakkaus -
Käyttölämpötila - Rivien 3
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Tulosuoja - Kotelon materiaali -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Filter, Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A