Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > TST12PH00
TST12PH00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TST12PH00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TST12PH00
Valmistaja Cannon
Kuvaus TRIDENT
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero TST12PH00 Valmistaja Cannon
Kuvaus TRIDENT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16669 pcs Tietolomake TST12PH00 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja Trident Rectangular
Rivien välit 0.200" (5.08mm) Piki 0.200" (5.08mm)
Pakkaus Bulk Rivien 4
Joitakin paikkoja 12 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Strain Relief kiinnitys tyyppi Latch Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.200" (5.08mm) Yhteydenotto Tyyppi Male or Female