Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > CFVED-A7BP-156.25TS
CFVED-A7BP-156.25TS
CFVED-A7BP-156.25TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CFVED-A7BP-156.25TS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CFVED-A7BP-156.25TS
Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC VCXO 156.25MHZ LVPECL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CFVED-A7BP-156.25TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC VCXO 156.25MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5486 pcs Tietolomake CFVED
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.551" L x 0.354" W (14.00mm x 9.00mm)
Sarja CFVED Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Muut nimet 370-1026
CFVEDA7BP15625TS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 156.25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 156.25MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 100mA