Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > CPPC1L-A3B6-96.0TS
CPPC1L-A3B6-96.0TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CPPC1L-A3B6-96.0TS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CPPC1L-A3B6-96.0TS
Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 96.000MHZ CMOS PC PIN
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero CPPC1L-A3B6-96.0TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 96.000MHZ CMOS PC PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14151 pcs Tietolomake CPP Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm)
Sarja FIPO™ CPP Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 14-DIP Module, 4 Leads
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.200" (5.08mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±100ppm Taajuus 96MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 96MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 14-DIP Module, 4 Leads Nykyinen - Supply (Max) 25mA