Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > CPPC5L-A7BR-33.0TS
CPPC5L-A7BR-33.0TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CPPC5L-A7BR-33.0TS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CPPC5L-A7BR-33.0TS
Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 33.000MHZ CMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero CPPC5L-A7BR-33.0TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 33.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 37443 pcs Tietolomake CPP Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja FIPO™ CPP Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 33MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA