Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > CPPC7Z-A5B6-16.0TS
CPPC7Z-A5B6-16.0TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CPPC7Z-A5B6-16.0TS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CPPC7Z-A5B6-16.0TS
Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD
Product parameter
Osa numero CPPC7Z-A5B6-16.0TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31040 pcs Tietolomake CPP Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja FIPO™ CPP Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±100ppm Taajuus 16MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 45mA