Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > CPPC8L-A5B6-10.0TS
CPPC8L-A5B6-10.0TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CPPC8L-A5B6-10.0TS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CPPC8L-A5B6-10.0TS
Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD
Product parameter
Osa numero CPPC8L-A5B6-10.0TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21134 pcs Tietolomake CPP Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm)
Sarja FIPO™ CPP Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SOJ, 7.62mm pitch
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.185" (4.70mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±100ppm Taajuus 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch Nykyinen - Supply (Max) 25mA