Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > CSM1Z-A0B2C3-50-15.360D18
CSM1Z-A0B2C3-50-15.360D18
CSM1Z-A0B2C3-50-15.360D18
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CSM1Z-A0B2C3-50-15.360D18 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CSM1Z-A0B2C3-50-15.360D18
Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus CRYSTAL 15.3600MHZ 18PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero CSM1Z-A0B2C3-50-15.360D18 Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus CRYSTAL 15.3600MHZ 18PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 175435 pcs Tietolomake CSM1 Series
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm) Sarja CSM1
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case HC-49S Muut nimet 370-1077-2
CSM1ZA0B2C35015.360D18
Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Load Kapasitanssi 18pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm)
Taajuussietoisuus ±30ppm taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 15.36MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus 15.36MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms HC-49S