Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > CTED-A5B3-622.08TS
CTED-A5B3-622.08TS
CTED-A5B3-622.08TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CTED-A5B3-622.08TS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CTED-A5B3-622.08TS
Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC TCXO 622.08MHZ LVPECL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CTED-A5B3-622.08TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC TCXO 622.08MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4935 pcs Tietolomake CTED
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.551" L x 0.354" W (14.00mm x 9.00mm)
Sarja CTED Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Muut nimet 370-1039
CTEDA5B362208TS
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±2.5ppm Taajuus 622.08MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 622.08MHz TCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 100mA