Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > CTVED-A5B3-311.04TS
CTVED-A5B3-311.04TS
CTVED-A5B3-311.04TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CTVED-A5B3-311.04TS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CTVED-A5B3-311.04TS
Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC VCTCXO 311.04MHZ LVPECL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CTVED-A5B3-311.04TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC VCTCXO 311.04MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4892 pcs Tietolomake CTVED
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCTCXO Koko / Dimension 0.551" L x 0.354" W (14.00mm x 9.00mm)
Sarja CTVED Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Muut nimet 370-1048
CTVEDA5B331104TS
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±2.5ppm Taajuus 311.04MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 311.04MHz VCTCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 100mA