Koti > Tuotteet > Prototyypit, valmistuskoneet > Adapter, Breakout-kortit > FPC100P010
FPC100P010
FPC100P010
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FPC100P010 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FPC100P010
Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH
Product parameter
Osa numero FPC100P010 Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24177 pcs Tietolomake FPC100P010Pin Assembly InstrAdapter Selection Guide
Kategoria Prototyypit, valmistuskoneet Koko / Dimension 0.900" x 0.850" (22.86mm x 21.59mm)
Sarja Proto-Advantage Proto Board Type SMD to DIP
Piki 0.039" (1.00mm) paketti Hyväksytyt FPC Connector
Joitakin paikkoja 10 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali FR4 Epoxy Glass Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Hallitus Paksuus 0.062" (1.57mm) 1/16"