Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Litteät nauhakaapelit > DC-600-200
DC-600-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DC-600-200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DC-600-200
Valmistaja Cicoil
Kuvaus CBL RIBN 8COND CAT6 TWST-PR 200'
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DC-600-200 Valmistaja Cicoil
Kuvaus CBL RIBN 8COND CAT6 TWST-PR 200' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4748 pcs Tietolomake Ethernet Cable Datasheet
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 24 AWG
suojaus Shielded Sarja -
Ribbon Leveys 0.709" (18.01mm) Ribbon Paksuus 0.200" (5.08mm)
Arvioinnit - Piki -
Käyttölämpötila -65°C ~ 260°C Napaluku 8 (4 Pair Twisted)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 200.0' (60.96m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Clear
Takki (Eristys) Materiaali Flexx-Sil™ Eristysresistanssi -
Ensimmäinen Kapellimestari Mark - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Flat Ribbon Cable Clear 8 (4 Pair Twisted) Conductors Flat Twin Axial 200.0' (60.96m) Nykyinen arvostelu 7A