Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > A5KP40CA-G
A5KP40CA-G
A5KP40CA-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta A5KP40CA-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero A5KP40CA-G
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V R-6
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero A5KP40CA-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V R-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 55854 pcs Tietolomake A5KP-G Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 40V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V Jännite - erittely (min) 44.4V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package R-6
Sarja Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case R6, Axial Muut nimet 641-1544-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.52A