Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > A5KP75CA-G
A5KP75CA-G
A5KP75CA-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta A5KP75CA-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero A5KP75CA-G
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 75V 121V R-6
Product parameter
Osa numero A5KP75CA-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 75V 121V R-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 58718 pcs Tietolomake A5KP-G Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 75V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 121V Jännite - erittely (min) 83.3V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package R-6
Sarja Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case R6, Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.32A Kapasitanssi @ Taajuus -