ATV04A141J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATV04A141J-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ATV04A141J-HF |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 140V 226.8V SMA |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | ATV04A141J-HF | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 140V 226.8V SMA | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 742427 pcs | Tietolomake | ATV04A5V0J(B)-HF thru 441J(B)-HF |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 140V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 226.8V | Jännite - erittely (min) | 155V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | SMA (DO-214AC) | Sarja | Automotive, AEC-Q101 |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 400W |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | DO-214AC, SMA |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 1.76A |