ATV04A510JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATV04A510JB-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ATV04A510JB-HF |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 51V 82.4V SMA |
Product parameter
| Osa numero | ATV04A510JB-HF | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 51V 82.4V SMA | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 758731 pcs | Tietolomake | ATV04A5V0J(B)-HF thru 441J(B)-HF |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 51V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 82.4V | Jännite - erittely (min) | 56.7V |
| Tyyppi | Zener | Toimittaja Device Package | SMA (DO-214AC) |
| Sarja | Automotive, AEC-Q101 | Power Line Protection | No |
| Teho - huippukulma | 400W | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | DO-214AC, SMA | Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 4.85A | Kapasitanssi @ Taajuus | - |