Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > ATV15C9V0J-HF
ATV15C9V0J-HF
ATV15C9V0J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATV15C9V0J-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATV15C9V0J-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 9VWM 15.4VC DO214AB
Product parameter
Osa numero ATV15C9V0J-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 9VWM 15.4VC DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 177488 pcs Tietolomake ATV15C5V0-HF thru 441-HF
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 10V Jännite - erittely (min) 9V
Jännite - Breakdown SMC (DO-214AB) Tyyppi Zener
Sarja Automotive, AEC-Q101 RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Ripple Current - matala taajuus Automotive Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Teho - huippukulma 97.4A Polarisaatio DO-214AB, SMC
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero ATV15C9V0J-HF
Kuvaus TVS DIODE 9VWM 15.4VC DO214AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.4V