ATV30C111J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATV30C111J-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ATV30C111J-HF |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | ATV30C111J-HF | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 122954 pcs | Tietolomake | ATV30C5V0J(B)-HF thru 441J(B)-HF |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 1 |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 122V | Jännite - erittely (min) | 110V |
| Jännite - Breakdown | SMC (DO-214AB) | Tyyppi | Zener |
| Sarja | Automotive, AEC-Q101 | RoHS-tila | Tape & Reel (TR) |
| Ripple Current - matala taajuus | Automotive | Power Line Protection | 3000W (3kW) |
| Teho - huippukulma | 16.95A | Polarisaatio | DO-214AB, SMC |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan osanumero | ATV30C111J-HF |
| Kuvaus | TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB | Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 177V |