ATV50C360J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATV50C360J-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ATV50C360J-HF |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | 6000 pcs | |||
Product parameter
| Osa numero | ATV50C360J-HF | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 88226 pcs | Tietolomake | ATV50C110-HF thru 441-HF |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 36V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 58.1V | Jännite - erittely (min) | 40V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | DO-214AB (SMC) | Sarja | Automotive, AEC-Q101 |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 5000W (5kW) |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | DO-214AB, SMC |
| Muut nimet | 641-1604-2 | Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 86.1A | Kapasitanssi @ Taajuus | - |