Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > ATV66SM826A-G
ATV66SM826A-G
ATV66SM826A-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATV66SM826A-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATV66SM826A-G
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 26V 42.1V DO218AB
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero ATV66SM826A-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 26V 42.1V DO218AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 52529 pcs Tietolomake ATV66SM826A-G
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 26V (Max)
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 42.1V Jännite - erittely (min) 28.9V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-218AB Sarja Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Teho - huippukulma 6600W (6.6kW)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-218AB
Muut nimet 641-1780-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 170A Kapasitanssi @ Taajuus -