CGRMT4004-HF
CGRMT4004-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CGRMT4004-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CGRMT4004-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 1A SOD123H
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
Osa numero CGRMT4004-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 1A SOD123H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1150378 pcs Tietolomake CGRMT4004/5/7-HF
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 1A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Toimittaja Device Package SOD-123H
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOD-123H
Muut nimet 641-1452-2
CGRMT4004HF
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 400V 1A Surface Mount SOD-123H
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 400V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A