Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > CZRER52C10-HF
CZRER52C10-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CZRER52C10-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CZRER52C10-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 10V 150MW 0503
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero CZRER52C10-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 10V 150MW 0503 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 811774 pcs Tietolomake CZRER52C2~39-HF
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 10V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0503 (1308 Metric) Sarja -
Virta - Max 150mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0503 (1308 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 15 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 10V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 7.5V