CZRNC55C10-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CZRNC55C10-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | CZRNC55C10-G |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | DIODE ZENER 10V 500MW 1206 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | CZRNC55C10-G | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 10V 500MW 1206 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4540 pcs | Tietolomake | CZRNC55C2V0~75-G Series |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 10V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.5V @ 200mA | Toleranssi | ±5% |
| Toimittaja Device Package | 1206 | Sarja | - |
| Virta - Max | 500mW | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 2-SMD, No Lead | Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Impedanssi (Max) (Zzt) | 15 Ohms |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode 10V 500mW ±5% Surface Mount 1206 | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 100nA @ 7.5V |