CZRQR52C15-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CZRQR52C15-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | CZRQR52C15-HF |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | DIODE ZENER 15V 125MW 0402 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 20000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | CZRQR52C15-HF | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 15V 125MW 0402 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1522666 pcs | Tietolomake | CZRQR52C2~39-HF |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Isolation | 30 Ohm |
| Jännite - Breakdown | 0402 | Sarja | - |
| RoHS-tila | Tape & Reel (TR) | Virta - Max | 125mW |
| Polarisaatio | 0402 (1006 Metric) | Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero | CZRQR52C15-HF | Impedanssi (Max) (Zzt) | 15V |
| Laajennettu kuvaus | Zener Diode 125mW ±5% Surface Mount 0402 | ESR (Equivalent Series Resistance) | ±5% |
| diodikonfiguraatiolla | 100nA @ 11V | Kuvaus | DIODE ZENER 15V 125MW 0402 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 900mV @ 10mA |