Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > P6KE600CA-HF
P6KE600CA-HF
P6KE600CA-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P6KE600CA-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P6KE600CA-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 513V 828V DO15
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero P6KE600CA-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 513V 828V DO15 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 239235 pcs Tietolomake P6KE-HF Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 513V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 828V Jännite - erittely (min) 570V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-15
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AC, DO-15, Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 720mA Kapasitanssi @ Taajuus -