Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > TV04A100J-G
TV04A100J-G
TV04A100J-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV04A100J-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TV04A100J-G
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 10V 17V SMA
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero TV04A100J-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 10V 17V SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 645831 pcs Tietolomake TV04A4V0~441-G
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 10V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 17V Jännite - erittely (min) 11.1V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMA (DO-214AC) Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 400W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AC, SMA
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.53A