Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > TV04A441J-HF
TV04A441J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV04A441J-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TV04A441J-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 440VWM 713VC SMA
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero TV04A441J-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 440VWM 713VC SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 381909 pcs Tietolomake TV04A4V0~441-G
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 492V Jännite - erittely (min) 440V
Jännite - Breakdown SMA (DO-214AC) Tyyppi Zener
Sarja - RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Power Line Protection 400W
Teho - huippukulma 560mA Polarisaatio DO-214AC, SMA
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero TV04A441J-HF
Kuvaus TVS DIODE 440VWM 713VC SMA Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 713V