TV04A700J-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV04A700J-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | TV04A700J-G |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 70V 113V SMA |
Product parameter
| Osa numero | TV04A700J-G | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 70V 113V SMA | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 637311 pcs | Tietolomake | TV04A4V0~441-G |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 70V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 113V | Jännite - erittely (min) | 77.8V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | SMA (DO-214AC) | Sarja | - |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 400W |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | DO-214AC, SMA |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 3.54A |