TV06B111J-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV06B111J-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | TV06B111J-G |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 110V 177V SMB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | TV06B111J-G | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 110V 177V SMB | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 360111 pcs | Tietolomake | TV06B5V0~441-G |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 110V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 177V | Jännite - erittely (min) | 122V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | SMB (DO-214AA) | Sarja | - |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 600W |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | DO-214AA, SMB |
| Käyttölämpötila | - | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 3.39A |