TV06B600JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV06B600JB-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | TV06B600JB-HF |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 60V 96.8V SMB |
Product parameter
| Osa numero | TV06B600JB-HF | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 60V 96.8V SMB | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 367166 pcs | Tietolomake | TV06B5V0~441-HF |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 60V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 96.8V | Jännite - erittely (min) | 66.7V |
| Tyyppi | Zener | Toimittaja Device Package | SMB (DO-214AA) |
| Sarja | - | Power Line Protection | No |
| Teho - huippukulma | 600W | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | DO-214AA, SMB | Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 6.2A | Kapasitanssi @ Taajuus | - |