TV15C6V5JB-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV15C6V5JB-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | TV15C6V5JB-G |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB |
Product parameter
| Osa numero | TV15C6V5JB-G | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 173032 pcs | Tietolomake | TV15C5V0~441-G |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 6.5V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 11.2V | Jännite - erittely (min) | 7.22V |
| Tyyppi | Zener | Toimittaja Device Package | DO-214AB (SMC) |
| Sarja | - | Power Line Protection | No |
| Teho - huippukulma | 1500W (1.5kW) | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | DO-214AB, SMC | Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 133.93A | Kapasitanssi @ Taajuus | - |