UF3004-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UF3004-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UF3004-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE GEN PURP 300V 3A DO201AA
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero UF3004-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE GEN PURP 300V 3A DO201AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 403294 pcs Tietolomake UF3001~3008-HF
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.3V @ 3A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 300V Toimittaja Device Package DO-27
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 50ns Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 300V 3A Through Hole DO-27
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 300V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A
Kapasitanssi @ Vr, F 50pF @ 4V, 1MHz Perusosan osanumero UF3004