Koti > Tuotteet > kytkimet > Magneettiset, Reed-kytkimet > RI70GP0715
RI70GP0715
RI70GP0715
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RI70GP0715 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RI70GP0715
Valmistaja Comus International
Kuvaus SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RI70GP0715 Valmistaja Comus International
Kuvaus SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5609 pcs Tietolomake RI-70 SeriesReed Switches Technical, Appl Info
Kategoria kytkimet Jännite - vaihtovirta 170V
Jännite - Vaihtovirta AC 120V Tyyppi Glass Body
päättyminen Style Axial Koko - Body 0.071" Dia x 0.276" L (1.80mm x 7.00mm)
Sarja RI-70 Release Time 0.03ms
Vapautusalue 3 ~ 16AT Teho - Rated 10W
Pakkaus Bulk Muut nimet 306-1123
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Toiminta-aika 0.15ms
Toimita alue 7 ~ 15AT Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus - Kaiken 1.811" (46.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board -
Yksityiskohtainen kuvaus Glass Body Reed Switch SPST-NO 7 ~ 15AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 120V Through Hole Nykyinen - Vaihto 500mA (AC/DC)
Nykyinen - Carry 400mA (AC/DC) Piiri SPST-NO
kapasitanssi 0.35pF